احراز هویت

برگشت به صفحه اصلی

مقدمه

در راستای تسهیل هر چه بیشتر تجارت و نیز به منظور حذف پنل آپلود اسناد در گمرک امکانی فراهم شده تا بتوان درخواست تایید احراز را از پنجره ی واحد تجارت فرامرزی ارسال کرد. در این قسمت شما با بارگذاری اطلاعات وکالت خود در سامانه گمرک به صورت غیر حضوری این امکان را دارید که بدون مراجعه حضوری نسبت به درخواست ثبت و یا تمدید وکالت خود اقدام نمایید. شایان ذکر است که در ادامه افرادی که از طریق سامانه وکالت خود را ثبت کرده و تصویر وکالت خود را در سیستم بارگذاری کنند دیگر نیازی به بارگذاری وکالت برای هر اظهار از پنل آپلود تصاویر در واردات نیست.

برای احراز فرم وکالت خود ابتدااز یکی از آدرس های زیر وارد سامانه شده واز منو کاربر وارد پنل احراز فرم وکالت شده و اطلاعات خود را وارد نمایید .

پس از وارد کردن اطلاعات 👆فرم بالا گزینه ایجاد فرم آپلود را انتخاب نمایید

در این مرحله تصویر اسکن شده ی وکالت نامه را باید به فرم احراز خود اضافه کنید بدین منظور گزینه اضافه کردن سند را انتخاب کرده ، عنوان سند را وکالت انتخاب کنید و فایل اسکن شده وکالت نامه را در سیستم بارگذاری نمایید .


کد امنیتی را وارد کرده و گزینه آپلود را انتخاب کنید

برای تایید وکالت با در دست داشتن شماره پیگیری و اسناد مربوط به درخواست به گمرکات اجرایی مراجعه نمایید


با بار گزاری وکالت نامه طبق مراحل بالا این وکالت برای سایر سند های اظهاری هم دارای اعتبار می باشد و دیگر لازم به بارگزاری مجدد برای هر سند نیست


موفق باشید 🌹✌️